2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av ekonomisystem
Beskrivning: MERAB inbjuder anbudsgivare att lämna anbud på ekonomisystem i enlighet med villkoren i detta upphandlingsdokument. MERAB ska genom tecknat avtal på villkor som framgår av upphandlingsdokumentet erhålla licens för nyttjande av aktuell ekonomisystem under avtalad tid.
Intern identifierare: 2025-01-08, 2025-001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000