785454-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Swedavia - Motor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSwedavia - Motor
BeskrivningSwedavia genomför upphanding av motorförsäkring för fordon som används i deras verksamhet, både airside och non-airside
Intern identifierare25/11
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000