2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallshantering till Anstalten Västervik
Beskrivning: Upphandlingen avser avfallshantering till Anstalten Västervik
Intern identifierare: 2024-25014
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000