785564-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning – M21E
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelM21E
BeskrivningUpphandling av Mätskiva M21. Utöver initial anskaffning ingår option, att på ett eller flera tillfällen, beställa ytterligare mätskivor.
Intern identifierare24FMVU540
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35000000 Säkerhets-, brandbekämpnings-, polis- och försvarsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandling av Mätskiva M21. Utöver initial anskaffning ingår option, att vid ett eller flera tillfällen, beställa ytterligare mätskivor.
Intern identifierareM21E