2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Biljett- och CRM system/Ticketing and CRM system
Beskrivning: Request for information (RFI), gällande Biljett- och CRM system. Request for information (RFI), about Ticketing and CRM system
Intern identifierare: 24/7
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48900000 Diverse programvara och datorsystem, 72246000 Konsulttjänster för system