See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner, städrobotar samt service och reparationer
Beskrivning: städmaskiner, städrobotar, fullserviceavtal samt tekniker för reparationer/ service av maskiner
Intern identifierare: RS 2024-03453
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000