2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pensionsadministration
Beskrivning: Pensionsadministration till Region Jönköpings län
Intern identifierare: RJL 2024/1861
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66520000 Pensionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000