2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tjänstekoncession avseende Luleå Hamn
Beskrivning: Tjänstekoncession avseende Luleå Hamn
Intern identifierare: KLF 2024/2212
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63721200 Hamndrift
Ytterligare klassificering (cpv): 63721200 Hamndrift, 63721200 Hamndrift, 63721200 Hamndrift
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Tjänstekoncession avseende Luleå Hamn