786031-2025 - Resultat
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Sanering av skadedjur samt sent upptäckta dödsfall
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSanering av skadedjur samt sent upptäckta dödsfall
BeskrivningUpphandling av Sanering av skadedjur samt sent upptäckta dödsfall
Intern identifierare25/30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelSanering av skadedjur
BeskrivningSanering av skadedjur och sent upptäckta dödsfall
Intern identifierare1672277-681da502e23553053e280eae
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUtvärdering
Intern identifierare1672282-681da502e23553053e280eb1