786061-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Service och reparation storköksutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelService och reparation storköksutrustning
BeskrivningUddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande service och reparation på storköksutrustning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119683:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50800000 Diverse reparationer och underhåll, 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader