786068-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälsovårdstjänster – Uppdrag avseende psykoterapihandledning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Uppdrag avseende psykoterapihandledning
Beskrivning: Uppdrag avseende psykoterapihandledning
Intern identifierare: 2024/2987
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85100000 Hälsovårdstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 80590000 Handledning, 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Uppdrag avseende psykoterapihandledning