786091-2025 - Resultat
Sverige – Konsulttjänster för infrastruktur – Byggledare mät till Västlänken, projekt Haga
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelByggledare mät till Västlänken, projekt Haga
BeskrivningByggledare mät till Västlänken, projekt Haga
Intern identifierareKOM-418315
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311300 Konsulttjänster för infrastruktur
Ytterligare klassificering (cpv): 71315300 Byggmätning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareByggledare mät till Västlänken, projekt Haga