2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökningstjänster med webbpanel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kvantitativa undersökningstjänster inom området webb-panel. Uppdrag inom undersökningstjänster för området webb-panel innebär att samla in data via en i leverantören tillhandahållen webb-panel som ska utgöra grundmaterial för olika typer av analyser som Försäkringskassan genomför.
Intern identifierare: FK 2024/003416
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79300000 Marknadsundersökningar och ekonomiska undersökningar; opinionsundersökningar och statistik
Ytterligare klassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar, 79342310 Kundundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen omfattar kvantitativa undersökningstjänster med webbpanel. Uppdrag inom undersökningstjänster för området webbpanel innebär att samla in data via en i leverantören tillhandahållen webbpanel som ska utgöra grundmaterial för olika typer av analyser som Försäkringskassan genomför.
Intern identifierare: Undersökningstjänster med webbpanel