786237-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Teknisk besiktning – Ibruktagandeorganisation för uppgradering av utdelssystem signalanläggning - driftplats Hallsberg (Ä2831)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelIbruktagandeorganisation för uppgradering av utdelssystem signalanläggning - driftplats Hallsberg (Ä2831)
BeskrivningIbruktagandeorganisation för uppgradering av utdelssystem signalanläggning - driftplats Hallsberg (Ä2831)
Intern identifierareKOM-419637
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareIbruktagandeorganisation för uppgradering av utdelssystem signalanläggning - driftplats Hallsberg (Ä2831)