2. Förfarande
Förfarande
Titel: Provtagning PFAS och sediment
Beskrivning: Provtagning PFAS och Sediment
Intern identifierare: 790521-001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Genrerella krav
Intern identifierare: 1814348-0
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Verifierande provtagning
Beskrivning: PFAS Sediment
Intern identifierare: 1818127-1