2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringstjänster
Beskrivning: Karlskrona kommun tillsammans med delaktiga bolag avser att upphandla ett ramavtal med en leverantör gällande rekryteringstjänster.
Intern identifierare: 24/90
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000