See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-produkter
Beskrivning: Upphandling av Region Örebro läns samlade behov av IT-produkter.
Intern identifierare: 24RS4951
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
Ytterligare klassificering (cpv): 30120000 Utrustning för kopiering och offsettryckning, 30200000 Datorer och datamateriel, 30230000 Datorrelaterad utrustning, 32232000 Videokonferensutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000