78654-2019 - ÄndringSverige-Smedjebacken: Kärl
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Leverans och distribution av avfallskärl samt tillhörande produkter
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39221220 Kärl
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser bland annat leverans, uppmärkning och utsättning av avfallskärl samt påshållare för matavfall och mjukplastkomprimerare.