786540-2025 - Resultat
Sverige – Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning – Däckförvaring med tillhörande tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäckförvaring med tillhörande tjänster
BeskrivningRamavtalet avser däckförvaring med tillhörande tjänster tex däckservice, däckbyte, assistans och tvätt. I detta ramavtal ingår även köp av nya däck.
Intern identifierareKS 2025/85
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000