2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsulttjänster inom bygg- och anläggningskonstruktion
Beskrivning: Konsulttjänster inom bygg- och anläggningskonstruktion
Intern identifierare: 727-2024/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsulttjänster inom bygg- och anläggningskonstruktion