78656-2019 - ÄndringSverige-Stockholm: Kemiska produkter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Laboratory Reagents and Kits
Referensnummer: 2-1381/2018
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
24000000 Kemiska produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Framework Agreement for laboratory reagents and kits.