See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vaktmästeri och reception i vetenskaplig miljö till SciLifeLab
Beskrivning: SciLifeLab i Solna upphandlar ramavtal för tjänster gällande vaktmästeri och reception.
Intern identifierare: V-2024-0522
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98341140 Vaktmästartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000