2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grusmaterial
Beskrivning: Beställaren avser att upphandla Grusmaterial enligt Bilaga 3 Priser grusmaterial för successiva uttag under avtalstiden, men även möjlighet att lämna viss massa.
Intern identifierare: 2024-70
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14000000 Gruvprodukter, basmetaller och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000