786827-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Konsult Daglig drift och utveckling av Försäkringskassans SAP-plattform
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult Daglig drift och utveckling av Försäkringskassans SAP-plattform
BeskrivningDen här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av det dynamiska inköpssystemet: FK IT Konsultavtal ITP 2024 38695, FK IT Konsultavtal ITP 2024.
Intern identifierareFK 2024/019812
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsult Daglig drift och utveckling av Försäkringskassans SAP-plattform