See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inre skötsel - Linehed, Maraton, Gullhönan
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inre skötsel på entreprenadområde Linehed, Maraton och Gullhönan.
Intern identifierare: 2025/00183
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000