786911-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Hämtning av kommunalt avfall samt avfall under kommunalt ansvar i container och storsäck
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHämtning av kommunalt avfall samt avfall under kommunalt ansvar i container och storsäck
BeskrivningHämtning av kommunalt avfall samt avfall under kommunalt ansvar i container och storsäck
Intern identifierareTos 6983/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000