2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inbjudan till produktvisning - Elrullstolar
Beskrivning: Inbjudan till produktvisning av Elrullstolar.
Intern identifierare: 2024-O000331
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33193121 Motordrivna rullstolar
Ytterligare klassificering (cpv): 33193000 Invalidfordon, rullstolar och tillhörande utrustning, 33193100 Invalidfordon och rullstolar, 33193120 Rullstolar