2. Förfarande
Förfarande
Titel: Läkemedel på rekvisition 2024 - Del 2
Beskrivning: Treklöverupphandling av läkemedel på rekvisition.
Intern identifierare: IN-IN24-0412
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000