See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal El- och Telesystem 0-15 miljoner SEK
Beskrivning: Ramavtal el- och telesystem 0-15 miljoner SEK
Intern identifierare: UPPH2025-00122
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur
Ytterligare klassificering (cpv): 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71314100 Tjänster på elområdet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000