2. Förfarande
Förfarande
Titel: Aktivitetsskärmar
Beskrivning: Upphandling gällande köp av aktivitetsskärmar inkl drift, underhåll och support.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 30231320 Pekskärmar, 32351200 Skärmar, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001