See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukning och serviceavtal till immunfärgningsplattform
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset (Karolinska) inbjuder er att lämna anbud på upphandlingen Förbrukning och serviceavtal till immunfärgningsplattform.
Intern identifierare: K 2025-2041
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000