787341-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Vägbeläggningsarbeten – Entreprenad Asfalt
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad Asfalt
BeskrivningAsfaltsarbeten i kommunen.
Intern identifierareALLM.2024.1151
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233222 Vägbeläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000