787356-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät – Förmånsportal
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörmånsportal
BeskrivningUpphandlingen avser en Förmånsportal som ska leverera förmåner och friskvårdserbjudande till AB Svenska Spels personal.
Intern identifierare2024-01543
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212200 Programvaruutvecklingstjänster för nätverk, Internet och intranät
Ytterligare klassificering (cpv): 48200000 Programvara för nätverk, Internet och intranät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000