7874-2021 - ResultatSverige-SÖDERTÄLJE: Socialvård och tillhörande tjänster
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
TI2020-1037 Dygnetruntinsatser för vuxna med substansberoende
Referensnummer: TI2020-1037
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser Dygnetruntbehandling, behandlingshem för vuxna med substansberoende, tex alkohol eller narkotika för Södertälje- och Huddinge kommun
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
85311000 Social omsorg med inkvartering, 85312500 Rehabiliteringstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen