2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reklam i väderskydd
Beskrivning: Skånetrafiken inbjuder härmed till anbudsgivning gällande upphandling av reklam i väderskydd. Då nuvarande avtal går mot sitt slut har Skånetrafiken behov av att upphandla en ny aktör som kommer att ansvara för att sälja reklam i de väderskydd som vi upplåter för ändamålet.
Intern identifierare: 97/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 31523000 Upplysta skyltar och namnskyltar, 79341400 Reklamkampanjer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000