787523-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Reparationer och service av containrar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelReparationer och service av containrar
BeskrivningRamavtal för reparationer, service och besiktning av containrar på 30-35 m3 på återvinningscentralerna i Linköping ska upphandlas.
Intern identifierare24/294
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000