787540-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster utförda av parkeringsvakter – Parkeringsövervakning område Öst och Väst
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelParkeringsövervakning område Öst och Väst
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett åtagande för parkeringsövervakningstjänster inom Stockholms stad. Upphandlingen är uppdelad i två anbudsområden, Väst respektive Öst.
Intern identifierareT2023-02937
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Ytterligare klassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster, 79710000 Säkerhetstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareParkeringsövervakning område Öst och Väst