787541-2024 - Resultat
Sverige – Reklam och marknadsföring – Kommunikationsbyrå - Varumärket
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyrå - Varumärket
BeskrivningSyftet med upphandlingen är att finna en leverantör för utförande av kommunikation- och PR-tjänster
Intern identifierare2024-091
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000