787563-2024 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av stödboende för äldre personer med långvarigt skadligt bruk och beroende, Augustbergsgården
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av stödboende för äldre personer med långvarigt skadligt bruk och beroende, Augustbergsgården
BeskrivningUppdraget omfattar boende med stöd dygnet runt i form av stödbostäder vid Augustbergsgården.
Förfarandets viktigaste känneteckenStödboende
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTesting !
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:88992:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster, 85320000 Socialvård