787649-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsanläggning – Ombyggnad av Altorpskolan och Hemgården genom partnering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelOmbyggnad av Altorpskolan och Hemgården genom partnering
BeskrivningOmbyggnad av Altorpskolan och hemgården genom partnering.
Intern identifierare23/78
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 45215213 Byggnation av vårdhem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000