2. Förfarande
Förfarande
Titel: Betongvaror
Beskrivning: Uppdraget avser löpande leveranser av betongvaror till Kommunteknik under Avtalets löptid. Avtalet omfattar bland annat nedanstående produkter: - Betongmarkplattor - Kantstöd av betong - Betongbrunnar och tillbehör - Trädgropsfundament av betong Uppdragets omfattning i detalj framgår av förfrågningsunderlaget i dess helhet,
Intern identifierare: SN 2025-931
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44114200 Betongvaror
Ytterligare klassificering (cpv): 44114250 Betongplattor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Betongvaror