See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cyklar och cykelservice
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av Elcyklar, el lådcyklar, parcyklar, damcyklar och tillbehör samt service och reparationer.
Intern identifierare: KS 2025/86
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34430000 Cyklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen avser traditionella cyklar, elcyklar, el lådcyklar, parcyklar och tillbehör, samt service och reparation av cyklar.
Intern identifierare: 1654221-6837283aac15929103f74464
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del (1)
Intern identifierare: 1710329-6837283aac15929103f74467
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 2 - SERVICE OCH REPARATIONER
Intern identifierare: 1719658-6837283aac15929103f74468
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Traditionella cyklar
Intern identifierare: 1719659-6837283aac15929103f74469
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: EL cyklar
Intern identifierare: 1719660-6837283aac15929103f7446a
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: El lådcyklar
Intern identifierare: 1719661-6837283aac15929103f7446b
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Parcyklar
Intern identifierare: 1719662-6837283aac15929103f7446c