78774-2026 - Resultat
Sverige – Sjukskötersketjänster – Fem Sjuksköterskor sommarbemanning Tierps kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFem Sjuksköterskor sommarbemanning Tierps kommun
BeskrivningTierps kommun söker totalt fem sjuksköterskor för sommarbemanning 2024. 4 sköterskor till dag/kväll/helgtjänstgöring och 1 natt-sjuksköterska
Föregående meddelande389711-2019
Intern identifierare2024-18
Typ av förfarandeAnnat förfarande i flera steg
Förfarandets viktigaste känneteckenDIS-avrop gällande sjuksköterskor
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85141200 Sjukskötersketjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKravspecifikation
BeskrivningUpphandling av 5 sjuksköterskor under perioden v25-v32
Intern identifierare1453364-0
Mängd7 700 timmar
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKommersiella villkor
BeskrivningDIS-avrop sjukskötersketjänster
Intern identifierare1453365-1