787823-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – KPP-system
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKPP-system
BeskrivningRegion Halland önskar upphandla ett effektivt och funktionellt kalkylverktyg för beräkning av KPP.
Intern identifierareRS241527
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000