2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kommunikationsoperatörstjänster
Beskrivning: Upphandling av kommunikationsoperatörstjänster för TV-, och bredbandstjänster inklusive kommunikationstjänster via Vidingehems nätinstallationer i fastigheterna, kabel-TV och bredband.
Intern identifierare: KS 2023-00645
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000