2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-konsulttjänster
Beskrivning: IT-konsulttjänster
Intern identifierare: 2023-00110IN
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000