787991-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Drift av vårdbostad Kvarnbacken
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av vårdbostad Kvarnbacken
BeskrivningLinköpings kommun erbjuder er att lämna anbud i upphandling Drift av vårdbostad Kvarnbacken i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning samt all kommunikation avseende upphandlingen sker via upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Förfarandets viktigaste känneteckenVårdbostad
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:66522:Lot:1