See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Treaxlad lastbil med lastväxlare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att tillgodose Strömstads kommun Tekniska förvaltningens behov av en fabriksny treaxlad lastbil med lastväxlare och kranflak.
Föregående meddelande: 635243-2020
Intern identifierare: TN 2020-0588
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000