2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk konsult - Område akustik
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för avrop av tekniska konsulttjänster – område akustik.
Intern identifierare: Ten 2024/272
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000