See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: HbA1c
Beskrivning: Karolinska Universitetssjukhuset (Karolinska) inbjuder er att lämna anbud på funktionsupphandling Automatiserad funktion för analys av hemoglobin A1c (HbA1c) för användning inom Karolinska Universitetslaboratoriet (KUL) Klinisk kemi.
Intern identifierare: K 2025-1885
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1720503-6881235a6543b4f1a9f1383c
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsutvärdering
Intern identifierare: 1722498-6881235a6543b4f1a9f1383f
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Krav på anbudsgivaren
Intern identifierare: 1722499-6881235a6543b4f1a9f13840
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1722500-6881235a6543b4f1a9f13841